AWIRO logo
AWIRO headline

Wydarzenia

Akademia Rodzica i Wychowawcy

Już od 15.02.2013 roku zapraszamy Rodziców i Opiekunów na weekendowe warsztaty "Wychowywać - to ...", w trakcie których, zadamy wiele pytań dotyczących wychowania Dzieci i Młodzieży i wspólnie znajdziemy na nie odpowiedzi.

Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Spotkania te, adresowane są zarówno do osób będących już Rodzicami jak i do tych, planujących lub oczekujących Dziecka. Wiek Pociechy nie stanowi kryterium udziału w zajęciach.  Dobre nawyki warto zaszczepiać od początku kontaktu z Dzieckiem, ale na zmiany i poprawę relacji, również z Nastolatkiem, zawsze jest odpowiednia pora.

Zatem czekamy na Państwa, na bezpłatnym Spotkaniu Wprowadzającym,  w piątek, dnia 15.02.13r., o godz. 18:00.  Chęć udziału proszę zgłaszać telefonicznie lub mailowo.

Pierwsze warsztaty sobotnio-niedzielne, dotyczące danego bloku tematycznego – (15godzin)  odbędą się w sobotę 16.02.13r., godz. 9:00-17:00 oraz w niedzielę 17.02.13r., godz. 9:00-16:00. Uczestnictwo w zajęciach jednego bloku, to inwestycja 270zł.


Szczegółowe informacje dotyczące terminów kolejnych spotkań, tematyki poruszanej podczas konkretnego warsztatu w zakładce: szkolenia / Akademia Rodzica:

 

 Informacje i zapisy pod numerem telefonu 504 219 199.

Kursy i warsztaty odbywają się w Poznaniu, w:

Akademii Podróży WOJAŻER

ul. Dąbrowskiego 28A (w podwórzu)

                                 Zapisy trwają !

 ZAPRASZAMY!

 

Dodano: 2013-01-26


Zobacz wszystkie newsy


© Copyright AWIRO
Valid XHTML 1.0 Transitional