AWIRO logo
AWIRO headline

Wydarzenia

Warsztaty dla Rodziców i Opiekunów

W maju zapraszamy Rodziców i Opiekunów na weekendowe warsztaty "Wychowywać - to kochać i wymagać", w trakcie których, zadamy wiele pytań dotyczących wychowania Dzieci i Młodzieży i wspólnie znajdziemy na nie odpowiedzi.

Spotkania te, adresowane są zarówno do osób już zmagających się z trudami wychowania jak i tych, planujących lub oczekujących Dziecka. Wiek Pociechy nie stanowi kryterium udziału w zajęciach.  Dobre nawyki warto wprowadzać od początku, ale na zmiany i poprawę relacji również z Nastolatkiem, zawsze jest odpowiednia pora.

Zatem czekamy na Państwa, na bezpłatnym Spotkaniu Wprowadzającym,  w piątek, dnia 11.05.12r., o godz. 18:00.  Chęć udziału proszę zgłaszać telefonicznie lub mailowo.

Pierwsze warsztaty sobotnio-niedzielne, dotyczące danego bloku tematycznego – (15godzin)  odbędą się w sobotę 12.05.12r., godz. 9:00-17:00 oraz w niedzielę 13.05.12r., godz. 9:00-16:00. Uczestnictwo w zajęciach jednego bloku, to inwestycja 310zł.


Szczegółowe informacje dotyczące terminów kolejnych spotkań, tematyki poruszanej podczas konkretnego warsztatu, rabatów i promocji w zakładce: szkolenia / Akademia Rodzica:

 

 Informacje i zapisy pod numerem telefonu 504 219 199.

Zachęcamy do korzystania
 z „KARNETÓW UPOMINKOWYCH”.
 

Kursy i warsztaty odbywają się w Poznaniu, w:

Akademii Podróży WOJAŻER

ul. Dąbrowskiego 28A (w podwórzu)

                                 Zapisy trwają !

 ZAPRASZAMY!

Dodano: 2012-03-21


Zobacz wszystkie newsy


© Copyright AWIRO
Valid XHTML 1.0 Transitional